Leírás
Floor stand for spotlights
- Suitable for spotlights and bars
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x knurled screw
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 15 kg |
| Attachment system | M8 thread |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel (powder-coated), 3 mm |
| Transport dimensions | 21.5 cm x 2.5 cm x 3 cm |
| Dimensions | Length:31 cm |
| Width | 27 cm |
| Height | 8.5 cm |
| Weight | 0.39 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!