Leírás
Fixture with fluorescent tubes
- Base for 60 cm fluorescent or UV-tubes
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x illuminant
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 20 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Non-wired |
| Base | 2 x G-13 |
| Lead time | 180 s |
| Housing color | White |
| Dimensions | Length:62 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 0.78 kg |
| Illuminant | |
| Nominal wattage | 18 W |
| Base | 2 x G-13 |
| Lamp type | Fluorescent tube |
| Color temperature | 6000K |
| Construction | Tube |
| Color | White |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!