Leírás
Recommended accessory
- For adding color to a white beam
Scope of delivery
Paraméterek
| Shape | Octagonal |
| Grid size | 20 x 20 mm |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Dimensions | Width:19.5 cm |
| Depth | 19.5 cm |
| Diameter | Ø 16.5 cm |
| Weight | 0.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!