Leírás
Electronic transformer for low voltage halogen lamps
- Especially for the use in halogen lamp systems (e.g. tube and rail systems, halogen lamp sets, hanging lamps, ceiling lamps)
- Compact size
- Dimmable with leading edge and trailling edge dimmers
- The transformer operates with a soft start that produces a steadily rising current after switching-on
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Controls | Overheat; short-circuit; overheat |
| Output | 11.6 V DC; 35-105 W |
| Dimensions | Width:11 cm |
| Depth | 3.2 cm |
| Height | 4.8 cm |
| Weight | 0.13 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!