Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-channel DMX switch pack, up to 5 A load per channel, control per Triac
- 4 controllable channels
- 5 A load per channel
- LED display of all channels
- With Control Board for programming scenes and chasers
- Rugged metal housing
- Control via stand-alone; DMX; RDM
- 4 digit 7-segment LED display
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room; theater; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Output power | Max. 3680 W |
| Max. 1150 W per channal | |
| Output current | Max. 16 A |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Power output | 4 x safety contact (F), mounting version |
| DMX channels | 4 |
| DMX input | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX; RDM |
| Control channels | 4 |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 9.5 cm |
| Weight | 2.63 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!