Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-channel switch pack, up to 5 A load per channel, control with relay
- Relay allows for controlling luminaires with electronic transformers (e.g. LED effects)
- 4 controllable channels
- LED indicator per channel
- 5 A load per channel
- Rugged metal housing
- Control via stand-alone; DMX
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room; theater; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Output power | Max. 3680 W |
| Max. 1150 W per channal | |
| Output current | Max. 16 A |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Power output | 4 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| Power output fuse per channel | 5 x 20 mm, T 6.3 A fuse replaceable |
| DMX channels | 4 |
| DMX input | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX |
| Control channels | 4 |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 8.5 cm |
| Weight | 2.51 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!