Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact fazer produces fine haze, operates with standard fluid
- Easy-to-use fazer
- Produces fine, translucent haze without nebulizing the room at the same time
- Ideal for accentuating light and laser beams
- Manual fog output
- Continuous output
- Fan grille with blue LED illumination, switchable
- Rugged metal housing
- Short warm-up time
- Output distance: Approx. 3 m
- With level indication
- Operates on water-based fluid
- Removable tank
- Control via stand-alone; wired remote control
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage; mobile djs / entertainer; small rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x remote control
- 1 x container
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 640 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time | Approx. 4 min |
| Output volume | Approx. 170 m³/min |
| Output distance | Approx. 3 m |
| Tank capacity | 2.3 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption | Approx. 10 ml/min |
| Control | Stand-alone; wired remote control |
| Housing color | Black |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:15.5 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 32 cm |
| Weight | 6.20 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!