Leírás
Cable splitter RJ45/4 x XLR 3-pin, female
- Practical splitter for DMX applications via network cable
- Color markings for easy identification of DMX universes
- Rugged and compact design
Scope of delivery
- 1 x adapter
Paraméterek
| Cable length | 0.65 m |
| Connections | Input:1 x RJ14 (F) mounting version |
| Output | 4 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:11.5 cm |
| Width | 5.0 cm |
| Height | 4.0 cm |
| Weight | 0.39 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!