Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-fold DMX splitter for truss mounting
This compact 4-fold splitter is designed for reliable distribution of DMX512 signals in rigs. The unit features 3-pin XLR connectors with status indicators, and a M10 threaded insert for truss attachment. Delivery includes a power cord.
- Mini splitter with 3-pin XLR terminals
- Rugged metal housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
- 4 x foot
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 1.5 W |
| Output current | Max. 10 A |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | P-Con (gray), mounting version |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 4 x 3-pin XLR (F) mounting version separate (galvanic) |
| 1 x 3-pin XLR (F) mounting version Bypass | |
| Status LED | Power, DMX |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 14 cm |
| Weight | 0.99 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!