Leírás
Control unit with DMX interface for EUROLITE LED PFE-50 3000 K Profile Spot
- Adds full DMX functionality to the spotlight
- Dimmer electronic
- Strobe effect
- Control via DMX; master/slave function
- 4 digit 7-segment LED display
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x USB cable
- 4 x screw
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| DMX channels | 2 |
| Control | DMX; master/slave function |
| Housing color | Black |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Width:7.1 cm |
| Depth | 3.7 cm |
| Height | 6.4 cm |
| Weight | 0.12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!