Leírás
Mounting coupler for 35 mm tube, maximum load WLL 50 kg
- QUICK-LOCK hook with large wing bolt for easier mounting
- M10 x 30 mm (8.8) fixation screw with butterfly nut M10 included
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 25 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 50 kg |
| Tube diameter sector | 30 - 35 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:8.50 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.24 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!