Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
LED curtain with 190 RGBA LEDs and compatible DMX controller (6 x 4 m)
- Several curtains can be linked via DMX512
- 190 LEDs 5 mm R/G/B/A
- Dimmer electronic; color selection manual; color change adjustable; color fade adjustable
- Strobe effect
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via stand-alone; DMX; sound to light via microphone
- Easy installation
- 3 digit 7-segment LED display
- Water repellent
- B1 low flammability
- For application areas such as: Party room; mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x curtain
- 1 x controller
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x bag
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 50 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 190 x 5 mm R/G/B/A |
| Flash rate | 0 - 12 Hz |
| DMX channels | 7 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Stand-alone; DMX; sound to light via microphone |
| Setup | Easy installation |
| Housing color | Black |
| Display type | 3 digit 7-segment LED display |
| Material | , water repellent |
| Weight | 9.66 kg |
| Curtain | |
| Dimensions | Width:600 cm |
| Height | 400 cm |
| Weight | 6.6 kg |
| Controller | |
| Dimensions | Width:23 cm |
| Depth | 14.5 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!