Leírás
Clever controller for LED Neon Flex EC RGB
- Maximum load 1000 W (equivalent to 66 meters Neon Flex EC RGB tube length)
- Program speed can be adjusted via the second decade switch
- For use exclusively with EUROLITE LED Neon Flex EC RGB
- Not compatible with standard version
- 10 integrated show programs
- Control via stand-alone
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 1000 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 1.3 m |
| Control | Stand-alone |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:15.5 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 5.5 cm |
| Weight | 0.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!