Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Manual chain hoist as installation aid
- Quality grade: 8
- Lifting height: 10 m
- With wrought crane hook (1.5 t)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 1500 kg |
| Chain link | Width:24 mm |
| Diameter | Ø 8 mm |
| Quality grade | 8 |
| Crane hook | 1.5 t |
| Color | Black |
| Lifting height | 10 m |
| Weight | 31.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!