Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact, powerful bubble machine with wireless remote control
- Creates many hundreds of bubbles per minute
- High velocity fan makes bubbles rise quickly in the air
- Easy operation: simply fill in fluid and switch on!
- Low fluid consumption rate
- Standard and UV-active bubble fluids available as accessory
- Function switch on rear of unit
- Rugged metal housing
- Low power consumption
- Instantly ready for use without warm-up
- Output distance: Horizontal approx. 2.3 m
- Control via wireless remote control
- With mounting bracket
- For application areas such as: Wedding/gala/events; theater; restaurants, bars and hotels
- Very quiet working noise
- Application possibility: Standing; suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x external mains adapter
- 1 x transmitter
- 1 x declaration of conformity
- 1 x mounting bracket
- 2 x knurled screw
- 2 x washer
- 1 x container
- 1 x battery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| 12V DC 1000 mA | |
| Power consumption | 9 W |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Warm-up time | 0 sec |
| Output distance | Horizontal approx. 2.3 m |
| Tank capacity | 0.7 l bubble fluid |
| Fluid consumption | Approx. 10 ml/min |
| Control | Wireless remote control |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:22 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 3.48 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!