Leírás
Power distributor with switching panel with 6 safety sockets
- Fully cabled housing with 6 safety sockets
- Control via on/off switch on device
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 3680 W |
| Output power | Max. 3680 W per channal |
| Output current | Max. 16 A per channal |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| Control | On/off switch on device |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 1.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!