Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
10-fold switching panel, (10 x flash buttons), for separate switching of 10 safety sockets
- Fully cabled housing with 10 safety-sockets
- 10 switches with flash-buttons
- 10 manually resetable fuses with 6.3 A
- Control via on/off switch on device
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 3680 W |
| Protection class | Protection class I |
| Output power | Max. 1150 W per channal |
| Output current | Max. 5 A per channal |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Power output | 10 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused |
| Power output fuse per channel | Circuit breaker, 6.3 A fuse resettable |
| Control | On/off switch on device |
| Control channels | 10 |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 13.35 cm |
| Weight | 2.82 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!