Leírás
Weather-proof party light chain for E-27 lamps (not included)
- Control via plug and play
- Suitable for outdoor use
- For application areas such as: Party room
Package contents
- 1 x device, 1 x gasket, 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 250 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Suitable lamp | Max. 230 V/25 W bulb E27 |
| Power connection | Fixed power supply cord with contour plug (M) CEE 7/17 |
| Cable length | Approx. 2 m |
| Base | 10 x E27 |
| Lamp distance | 80 cm |
| Control | Plug and play |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:1000 cm |
| Weight | 1,11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!