Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Black light housing with wide beam for E40 /400 W UV lamp
- High-quality reflector
- Enormous strong UV-beam
- Suitable for larger distances
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With a beam angle of 60°
- Black metal grille
- For application areas such as: Stage; clubs/dancing school; theater; video and photography
- Very quiet working noise
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 600 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Suitable lamp | 400 W E40 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse | 5 x 20 mm, T 4 A fuse replaceable |
| Base | E40 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 60° |
| Housing color | Black |
| Material | Metal |
| Dimensions | Width:35.5 cm |
| Depth | 35.5 cm |
| Height | 30.5 cm |
| Weight | 8.55 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!