Leírás
Barrier system with silver metal surface and retractable strap
- Variable use as a guidance system, for cordoning off certain areas and for designing inviting entrance areas
- Retractable strap system
- Combine several posts for large guide systems
Scope of delivery
Paraméterek
| Bottom plate | Ø 35 cm |
| Strap length | 2.90 m |
| Dimensions | Height:90 cm |
| Weight | 6.74 kg |
| EUROLITE Barrier System base plate | |
| Weight | 5.65 kg |
| EUROLITE Barrier System cover for base | |
| Color | Silver |
| Dimensions | Diameter:Ø 35 cm |
| Weight | 0.32 kg |
| EUROLITE Barrier System tube with Retractable black Belt | |
| Strap length | 2.90 m |
| Dimensions | Height:85 cm |
| Diameter | Ø 6.20 cm |
| Weight | 0.77 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!