Leírás
Scope of delivery
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 4 x Ø4mm |
| Material | Metal, 0.8 mm |
| Color | Black |
| Ring diameter | Inside:13.2 mm |
| Dimensions | Width:21.8 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Diameter | Ø 16.2 cm |
| Weight | 0.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!