Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Transport bag
- With acessory pocket in the cover
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 2 carrying straps
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 100 cm x 26 cm x 12 cm |
| Dimensions | Length:114 cm |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 38 cm |
| Weight | 1.99 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!