Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Audience blinder, wide beam 4 x 100 W COB LED (warm/cold white)
- Swivel lamp rows
- Energy-saving, durable and environmentally friendly
- 4 LEDs 100 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix)
- Strobe effect
- 4 integrated show programs
- The device is cooled by cooling fan
- Control via stand-alone; DMX; master/slave function
- Fixtures available for Light´J; Light Captain
- Flicker-free
- With a beam angle of 45°
- Variable color temperature 3200 K - 6400 K
- With mounting bracket
- 4 digit 7-segment LED display
- Mains input and output for power linking up to 8 units
- For application areas such as: Stage; theater; rental
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 350 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse | T 10 A fuse fix on board |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 4 x 100 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix) |
| Flash rate | 0 - 20 Hz |
| DMX channels | 2; 8; 12 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling | 6 x cooling fan |
| Control | Stand-alone; DMX; master/slave function |
| Fixtures available for | Light´J; Light Captain |
| Projection | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak) | 45° |
| Color temperature | 3200K - 6400K adjustable |
| Luminous flux | 16600 lm |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Material | Metal, 1 mm |
| Dimensions | Width:42 cm |
| Depth | 49.5 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Weight | 7.00 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| Power cord | |
| Cable length | Approx. 1.4 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 3 x Ø13mm |
| Material | Metal, 2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!