Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mini battery-powered uplight with RGBW LEDs and IR remote control
- Cordless, flexible and versatile
- Battery operation up to 9h depending on program used
- Integrated automatic charging of the battery and status indicator
- 4 LEDs 4 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix)
- Color change adjustable; color fade adjustable; color blend stepless
- Strobe effect; uplight effect
- Direct color selection for 10 preset colors
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via IR remote control; stand-alone; sound to light via microphone
- Flicker-free
- With a beam angle of 18°
- 4 digit 7-segment LED display
- Silent operation
- Application possibility: Standing
- For application areas such as: Decoration; wedding/gala/events; mobile djs / entertainer; restaurants, bars and hotels; rental; advertisement/Shop window
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x remote control
- 1 x battery
- 1 x USB cable
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 5V |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Mains input via USB C (W) mounting version | |
| Battery pack type | 3 x lithium ion 3.6 V, 2600 mAh, 9.36 Wh |
| Battery pack | Battery operation up to 9h depending on program used |
| Recharging time 5h | |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 4 x 4 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate | 1 - 28 Hz |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | IR remote control; stand-alone; sound to light via microphone |
| Projection | Flicker-free |
| PWM frequency | 15000 Hz |
| Beam angle | 18° |
| Beam angle (1/2 peak) | 18° |
| Beam angle (1/10 peak) | 38° |
| Housing color | Black |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Length:11 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 0.73 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!