Leírás
LED cluster string lights, IP44
- Atmospheric and decorative illumination
- 12 strings (3 m each) with 30 light points
- 360 LEDs red (R)
- Control via plug and play
- Suitable for outdoor use IP44
- Various versions available
- For application areas such as: Party room; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| 5V DC 600 mA | |
| Power consumption | 6.5 W |
| IP classification | IP44 |
| Power connection | Fixed power supply cord with AC adapter |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 360 x red (R) |
| Control | Plug and play |
| Lamp distance | 200 mm |
| Dimensions | Length:300 cm |
| Weight | 0.18 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!