Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Set with 2 stands for moving heads
- Translucent stretch fabric - can be backlit with any lighting effect
- Suitable for moving heads with a maximum weight of 30 kg
- Pin (Ø 35 mm) for mounting speakers
- Fast assembly without any tools
- Stand weight 12 kg each
- Washable (needs to be treated with flame retardant spray afterwards)
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; wedding/gala/events
EUROLITE Part 2 Stage Stand 150cm Bag, Truss & Cover
- B1 low flammability
EUROLITE Spare Cover for Stage Stand Set 150cm black
- B1 low flammability
Scope of delivery
- 1 x bag
- 1 x stand
- 1 x plate
1 x EUROLITE Stage Stand black plates + bag bl
- 4 x plate
- 1 x bag
1 x EUROLITE Part 2 Stage Stand 150cm Bag, Truss & Cover
- 4 x frame
- 2 x textile cover
- 1 x bag
- 1 x mounting material
2 x EUROLITE Spare Cover for Stage Stand Set 150cm black
- 1 x textile cover
Paraméterek
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 150 cm |
| Weight | 26.67 kg |
| EUROLITE Stage Stand black plates + bag bl | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Plate | 30 cm x 30 cm |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 100 cm |
| Weight | 15.80 kg |
| EUROLITE Part 2 Stage Stand 150cm Bag, Truss & Cover | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | White |
| Weight | 10.32 kg |
| EUROLITE Spare Cover for Stage Stand Set 150cm black | |
| Material | Textile |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:150 cm |
| Width | 85 cm |
| Weight | 0.28 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!