Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Set with 2 stands for moving heads
- Translucent stretch fabric - can be backlit with any lighting effect
- Pin (Ø 35 mm) for mounting speakers
- Fast assembly without any tools
- Stand weight 10.7 kg each
- Suitable for moving heads with a maximum weight of 30 kg
- Washable (needs to be treated with flame retardant spray afterwards)
- B1 low flammability
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; wedding/gala/events
EUROLITE Spare Cover for Stage Stand Set 100cm black
Textile cover
Scope of delivery
1 x EUROLITE Stage Stand black plates + bag bl
- 4 x plate
- 1 x bag
1 x EUROLITE Part 2 Stage Stand 100cm Bag, Truss & Cover
- 1 x mounting material
- 1 x bag
- 4 x frame
- 1 x user manual
- 2 x textile cover
- 2 x adapter
Paraméterek
| Maximum load | 30 kg |
| Material | Steel; steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 100 cm |
| Weight | 23.11 kg |
| EUROLITE Stage Stand black plates + bag bl | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Plate | 30 cm x 30 cm |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 100 cm |
| Weight | 15.80 kg |
| EUROLITE Part 2 Stage Stand 100cm Bag, Truss & Cover | |
| Weight | 6.90 kg |
| EUROLITE Spare Cover for Stage Stand Set 100cm black | |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Weight | 0.21 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!