Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Tenor ukulele with pickup-system
- Headstock: Classic
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 2 x battery
Paraméterek
| Battery | 2 x button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese included |
| Pickup | 1 x piezo |
| with Pre-Amp and Tuner | |
| Neck | Gaboon, |
| Fingerboard | Blackwood 21 frets |
| Body | Mahogany |
| Scale length | 430 mm |
| Nut width | 35 mm |
| Bridge | Acacia |
| Regulator | 1 x volume, |
| Equalizer | 1 x 3-band tone control |
| Top | Mahogany |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Nature, matte |
| Weight | 0.62 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!