Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Vintage style electric bass
- Double-action trussrod
- Vintage thumb rest
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x jack cable
- 2 x hex key
Paraméterek
| Pickup | 1 x single coil |
| with steel protection | |
| Version | Right hand version |
| Neck | Bolt-on neck made of maple, D-profile, |
| Fingerboard | maple |
| Body | Poplar |
| Scale length | 864 mm |
| Nut width | 42 mm |
| Number of strings | 4 |
| Regulator | 1 x volume, 1 x sound |
| Bridge | Vintage PB-style with steel protection |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Blond, high-gloss |
| Weight | 4.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!