Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
E-bass
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x jack cable
- 2 x hex key
Paraméterek
| Pickup | 1 x split single coil |
| Version | Right hand version |
| Neck | Bolt-on neck made of maple, |
| Fingerboard | Blackwood 21 frets |
| Body | 4/4 JB-form |
| Limewood painted | |
| Pickguard | White |
| Scale length | 864 mm |
| Nut width | 43 mm |
| Number of strings | 4 |
| Regulator | 1 x volume, 1 x sound |
| Bridge | JB-style |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Sunburst, high-gloss, painted |
| Weight | 3.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!