Leírás
Stand for acoustic guitars
- Stable and practical
- Adjustable inclination angle and width
- With foam cover for protection
- Adjustable height
- For application areas such as: Stage; band/rehearsal room; music school
Scope of delivery
- 1 x stand
Paraméterek
| Height | Maximum:140 cm |
| Minimum | 80 cm |
| Type (general stands) | Guitar stand/ wall mount |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Width | Maximum:120 cm |
| Minimum | 95 cm |
| Weight | 3.84 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!