Leírás
Carrying case
- Stable aluminum suitcase for up to 3 guitar effect pedals
- High-quality workmanship with MDF (medium density fiberboard) , black
- Interior with foam padding
cover with felt cover - Removable cover
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard) |
| Color | Black; silver |
| Inside dimensions | 34 cm x 22 cm x 2.5 cm |
| Dimensions | Width:33.5 cm |
| Depth | 23.5 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 1.17 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!