Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Classical guitar 4/4
Scope of delivery
- 1 x battery
- 1 x hex key
- 1 x instrument
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon built-in |
| Neck | Nato, |
| Fingerboard | walnut |
| Body | 4/4 Cutaway-form |
| Mahogany | |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 50 mm |
| Bridge | Maple |
| Equalizer | 1 x 2-band tone control |
| Top | Spruce |
| Color | Black |
| Weight | 2.10 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!