Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Cajon
- Snare effect: four adjustable snare wires
- Rubber feet
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
Paraméterek
| Body | Multilayer plywood |
| Striking surface | Birch |
| Transport aid | Rubber feet |
| Color | Sunburst |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 48 cm |
| Weight | 4.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!