Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Classical guitar 4/4
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x bag
Paraméterek
| Version | Right hand version |
| Neck | Gaboon, |
| Fingerboard | Blackwood |
| Body | 4/4 |
| Spruce | |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 53 mm |
| Number of strings | 6 |
| Top | Spruce |
| Color | Blue |
| Weight | 1.93 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!