Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Five-string acoustic bass with pickup
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
- 1 x battery
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon built-in |
| Version | Right hand version |
| Neck | Nato, |
| Fingerboard | walnut 21 frets |
| Body | Sapele |
| Scale length | 865 mm |
| Nut width | 45 mm |
| Bridge | Maple |
| Number of strings | 5 |
| Equalizer | 1 x 3-band tone control |
| Top | Spruce |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Nature, high-gloss, painted |
| Weight | 2.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!