Leírás
The decorative trussing
- Phantastic creations through a variety of crossbeams and corners
- DECOTRUSS constructions are meant as design elements
- Easy to assemble
- Trusspipe: 15 mm
- For application areas such as: Shop fitting; Trade fair and shop fitting
Scope of delivery
- 1 x truss
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Trusspipe | 15 mm x 1.5 mm |
| Color | Black, powder-coated |
| Strut diameter x thickness | 5 mm solid matter |
| Dimensions | Length:25 cm |
| Width | 15 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 0.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!