Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
A DVA S1521N szubwoofer egy aktív, bass-reflex hangfal, melyet úgy hangoltak, hogy képes legyen a pontos, rendkívül alacsony mélyhangok visszaadására. Könnyedén integrálható nagy DVA vagy DVX PA rendszerekbe szub-basszus hangfalként vagy akár stackelt szubként is. Strapabíró, fekete festésű balti nyír rétegelt lemezből készült, a kiváló minőségű hangfaldoboz 6 fogantyút és egy M20 statívhüvelyt tartalmaz, valamint rendelkezik a kerekek (opcionálisan rendelhetők) felszereléséhez szükséges perselyekkel a hangfal hátulján. A hangfalon lévő rögzítési pontok lehetővé teszik a DRK-10 és DRK-20 keretek egyszerű és biztonságos rögzítését a stack-eléshez.
Kiváló 21"-os woofer
Az egységet egy világszínvonalú, 4,5"-os tekerccsel szerelt, neodímium-mágneses 21"-os hangszóró szolgálja ki. A felhasznált anyagok ezen kombinációja, valamint a kifinomult mágneses vezető anyagok igen lenyűgöző eredményt pruodukálnak. Még a legmélyebb frekvenciák is pontosan beazonosíthatóan és hajszálvékonynak tűnő tranziens reagálással jelennek meg, így nyűgözve le a hallgatóságot.
Paraméterek
| Hangnyomás (folyamatos) | 139 dB |
| Crossover frekvencia | 65-110 Hz, 5 Hz lépésekben |
| Aktív utak | Igen |
| Tápcsatlakozás | Powercon in/out |
| Szabályozási lehetőség | Hangerő, X-over, fázisfordítás, delay, DSP, kapcsolható kardioid, RDNet |
| Tovább fűzhetőség | Paralel |
| Összteljesítmény | 1500 W |
| Kimeneti csatlakozók | XLR papa |
| Frekvencia átvitel | 30 - 110 Hz (+/- 3 dB) |
| Bemeneti csatlakozók | XLR mama |
| Mély hangszóró | 18" RCF neodímium |
| Mély erősítő teljesítménye | 1500 W |
| Doboz anyaga | Nyír rétegelt lemez |
| Méret | 580 x 800 x 720 mm |
| Tömeg | 52.5 Kg |