Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- CELTO ACOUSTIQUE driver
- Built with NEUTRIK connector
- Rubberized Polyurea coating
Scope of delivery
- 1 x bass
Paraméterek
| Power | Peak:3200W |
| Program | 1600W |
| Rated | 800W AES |
| Frequency range | 50 - 1500 Hz |
| Sensitivity | 97 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 132 dB |
| Dispersion angle | Omnidirectional |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | 1x M20 thread |
| Connections | 2 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Crossover frequency | Active mode only |
| Speaker | Woofer 13.5" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil woofer in/out wound 3.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Use of brands | CELTO ACOUSTIQUE driver |
| Built with NEUTRIK connector | |
| Material | Birch multiplex, CNC made with tongue and grove assembly |
| Color | Black, rubberized Polyurea coating |
| Dimensions | Width:41 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 54.5 cm |
| Weight | 27.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!