Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality steel winch-stand
- Adjustable height
- With BGV-C1 test certificate
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x adapter
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Paraméterek
| Minimum load | 25 kg |
| Maximum load | 100 kg |
| Height | Maximum:4.35 cm above 3 sections |
| Minimum | 1.49 cm |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Type (general stands) | Light stand/wind up |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Transport dimensions | 150 cm x 22 cm x 30 cm |
| Weight | 23.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!