Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2300 watt fogger with DMX/RDM, timer and optional wireless remote
- High efficiency and durability
- Absolutely reliable
- Rugged metal housing
- Auto temperature control
- Adjustable timer with interval, duration and output volume, continuous output, manual activation
- Continuous output
- Improved version with about 30% more output volume than predecessor model
- Big tank capacity
- Operates on water-based fluid
- Removable tank
- Control via DMX; stand-alone; wireless remote control (optional); RDM
- LCD display
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing; suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x container
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 2300 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via PowerCON TRUE (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Warm-up time | Approx. 10 min |
| Tank capacity | 6 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption | Approx. 250 ml/min |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (M) mounting version | |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (F) mounting version | |
| Control | DMX; stand-alone; wireless remote control (optional); RDM |
| Housing color | Silver |
| Display type | LCD display |
| Dimensions | Length:71.2 cm |
| Width | 27.5 cm |
| Height | 27.8 cm |
| Weight | 19.35 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!