Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
PRO compact bubble machine with digital wireless control system
- Two rotating wheels
- A ventilator distributes the generated bubbles in the whole room
- Continuous output
- The transmitter allows simultaneous control of an unlimited number of machines
- Low power consumption
- Easy refilling of the bubble fluid
- Low fluid consumption rate
- Simply fill in fluid - ready!
- Control via wireless remote control
- With mounting bracket
- For application areas such as: Wedding/gala/events; theater; restaurants, bars and hotels
- Very quiet working noise
- Application possibility: Standing; suspended
remote control
- Operating range up to 50m
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
- 1 x remote control
- 1 x mounting bracket
- 2 x knurled screw
- 2 x washer
- 1 x container
- 1 x battery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 25 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Tank capacity | 1.0 l bubble fluid |
| Fluid consumption | Approx. 8.3 ml/min |
| Control | Wireless remote control |
| Carrier frequency | 433.920 MHz |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:17 cm |
| Depth | 34.1 cm |
| Height | 17.2 cm |
| Weight | 4.95 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
| Range | Range up to 50m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!