Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pan motor for S-500 snow machine
- Pan rotation and speed adjustable
- Metal chassis with plastic cover
- Control via DMX; stand-alone
- With omega bracket
- Monochrome 4 digit 7-segment LED display
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x safety eyelet
- 1 x mounting bracket
- 2 x nut
- 2 x screw
- 2 x knurled screw
- 7 x washer
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 11 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Speed | , 120 ° |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | DMX; stand-alone |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Omega bracket |
| Display type | Monochrome 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Width:15.4 cm |
| Depth | 16.9 cm |
| Height | 15 cm |
| Weight | 2.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!