Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Portable battery powered fog machine with 600 W
- Handle-mounted button for operation
- Adjustable output volume
- For use with Antari's FLM-05 fluid
- Compact metal housing with carrying handle
- Battery operation up to 0.16h
- Very short warm-up time
- With level indication
- Operates on water-based fluid
- Control via DMX; wireless remote control (optional); wired remote control (optional)
- For application areas such as: Video and photography; theater; mobile use
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x charger
- 1 x fluid
- 1 x case
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 12V DC |
| Power consumption | 600 W |
| IP classification | IP20 |
| Battery pack | Battery operation up to 0.16h |
| Warm-up time | 1 sec |
| Tank capacity | 0.4 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption | Approx. 16 ml/min |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Control | DMX; wireless remote control (optional); wired remote control (optional) |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:29.3 cm |
| Width | 10.8 cm |
| Height | 23.8 cm |
| Weight | 13.20 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!