Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Battery unit for model MB-20X
Scope of delivery
- 1 x device
Paraméterek
| Power supply | 12V DC |
| Power consumption | 600 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:28 cm |
| Width | 10.8 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Weight | 6.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!