Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wireless controller set for ANTARI devices M-5 and M-10
- Control module with the same functions as the M-20 and separate transmitter
- 1 transmitter can control several machines simultaneously
- RF address selection enables 9 groups with an unlimited number of machines
- Control module with 5-pin XLR connector and 2 m cable
transmitter
- Operating range up to 50m
Scope of delivery
- 1 x transmitter
- 1 x receiver
- 1 x battery
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 0.75 kg |
| Transmitter | |
| Battery | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
| Range | Range up to 50m |
| Carrier frequency | 433.920 MHz |
| Dimensions | Width:6 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 1.6 cm |
| Receiver | |
| Cable length | 2 m |
| Connector type | 5-pin XLR (M) |
| Dimensions | Width:18.5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 0.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!