Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2000 watt fogger with DMX
- Universal input voltage 100-240V AC
- Continuous output
- Rugged metal housing
- Big tank capacity
- Operates on water-based fluid
- Removable tank
- Control via DMX; timer; wireless remote control (optional); W-DMX by wireless solution (optional); CRMX by LumenRadio (optional)
- Touchscreen display
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing; suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x declaration of conformity
- 1 x battery
Paraméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 2000 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via PowerCON TRUE (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Warm-up time | Approx. 13 min |
| Tank capacity | 10 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption | Approx. 400 ml/min |
| DMX channels | 1; 3 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (M) mounting version | |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (F) mounting version | |
| Control | DMX; timer; wireless remote control (optional); W-DMX by wireless solution (optional); CRMX by LumenRadio (optional) |
| Housing color | Black |
| Display type | Touchscreen display |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:64.6 cm |
| Width | 28.0 cm |
| Height | 28.3 cm |
| Weight | 25.40 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!