Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
1600 watt fogger with DMX
- Continuous output
- Rugged metal housing
- Big tank capacity
- With level indication
- Operates on water-based fluid
- Removable tank
- Control via wireless remote control (optional); DMX; W-DMX by wireless solution upgradeable; timer; RDM
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing; suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x container
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 1600 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via PowerCON TRUE (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time | Approx. 13 min |
| Tank capacity | 10 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption | Approx. 400 ml/min |
| DMX channels | 3; 1 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (M) mounting version | |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| 1 x 5-pin XLR (F) mounting version | |
| Control | Wireless remote control (optional); DMX; W-DMX by wireless solution upgradeable; timer; RDM |
| Housing color | Black |
| Controls | Low fluid |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:31.98 cm |
| Depth | 67.45 cm |
| Height | 28.43 cm |
| Weight | 25.10 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!