Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Spray water protected 1000 W machine with cable remote control
- Designed without tank for highest flexibility and continuous operation: the fog fluid is supplied via the included tube from an external tank (not included)
- Output distance: Approx. 4 m
- Operates on water-based fluid
- Control via wired remote control
- Rugged carrying handle
- Suitable for outdoor use
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x tube
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 1000 W |
| IP classification | IP63 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | 1.7 m |
| 3 m | |
| Warm-up time | Approx. 10 min |
| Output distance | Approx. 4 m |
| Tank capacity | Water-based fluid |
| Fluid consumption | Approx. 42 ml/min |
| Control | Wired remote control |
| Housing color | Silver high-gloss |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Color | Silver |
| Dimensions | Width:24.9 cm |
| Depth | 35.5 cm |
| Height | 14.7 cm |
| Weight | 9.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!