Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Powerful hazer with DMX interface and timer
- Creates a fine, even and translucid haze without bursts of fog - perfect for accentuating lighting effects
- Continuous output
- Low-noise, maintenance-free air compressor
- Rugged metal housing
- Adjustable timer with interval, duration and output volume, continuous output, manual activation
- Instantly ready for use without warm-up
- With level indication
- Operates on oil-based fluid
- Control via wireless remote control (optional); DMX; wired remote control
- For application areas such as: Clubs/dancing school; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x remote control
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 450 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time | 0 sec |
| Tank capacity | 2.5 l oil-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption | Approx. 2.5 ml/min |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Wireless remote control (optional); DMX; wired remote control |
| Color | Grey |
| Dimensions | Width:33 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 33 cm |
| Weight | 18.30 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!